logo-hamrah-macan
Installments-Banner

در بازاری که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست. خرید قسطی می‌تواند کمک بزرگی به افرادی باشد که می‌خواهند انواع وسایل را تهیه کرده اما از نظر بودجه این امکان برای آنها فراهم نیست.
تصور کنید همین امروز نیاز به خرید یک تلفن همراه، تبلت و یا لپ تاپ دارید، خرید اقساطی نیز بهترین گزینه برای افرادی می باشد که هم از نظر زمانی و هم بودجه اولیه دچار کمبود هستن. 
ماکان سرویس با همکاری شرکت سرمایه گزاری ازکی‌وام، اقدام به ارائه محصولات خود به صورت اقساط نموده است.
کافیست با ثبت نام در این وب سایت و تکمیل فرم و ارسال مدارک، تا سقف ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان وا گرفته و از فروشگاه ماکان سرویس خرید خود را بکنید.

۳ روزه وام بگیرید!

ازکی‌وام یکی از شرکت‌های سرمایه‌گزاری می باشد، که هدف آن، ارائه خدمات اعتباری جهت تسهیل در روند خرید کالا توسط مردم می باشد.
این شرکت با سابقه ای طولانی در زمینه خدمات اعتباری و اقساطی با همکاری ماکان سرویس، توانسته روند خرید اقساط تمامی محصولات اماکان سرویس را به صورت اقساط برای مردم فراهم کند.
همچنین این شرکت با سقف پرداخت ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان تا ۱۸ قسط را برای مشتریان ماکان سرویس فراهم کرده است.

مراحل ثبت نام در ازکی وام

ثبت نام در سایت

برای دریافت اعتبار لازم است شماره موبایلتان را وارد و ثبت‌نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به حساب، میزان اعتبار مورد نظرتان و تعداد اقساط را انتخاب می‌کنید. سپس فرم‌های اطلاعات هویتی را تکمیل کنید و به مرحله اعتبارسنجی بروید.

اعتبارسنجی

از اعتبارسنجی سابقه فعالیت بانکی استفاده می‌کنیم. برای اعتبارسنجی حتما شماره موبایلی که به نام خودتان است، وارد کنید و وارد درگاه پرداخت شوید. سابقه فعالیت بانکی ۱۰ هزارتومان برای این اعتبارسنجی دریافت می‌کند.

بارگذاری مدارک

پس از اینکه نتیجه اعتبارسنجی شما از سابقه فعالیت بانکی دریافت شد، درصورت نداشتن اقساط معوق و چک برگشتی، تصویر مدارک‌تان را بارگذاری کنید. در این مرحله باید تصویر کارت ملی، شناسنامه و یک برگ چک صیادی ( که قرار است به عنوان ضمانت ارائه دهید) بارگذاری شود. در این مرحله لازم نیست مبلغی روی چک نوشته باشید، تصویر یک چک سفید جهت استعلام کافیست.

تحویل و مدارک و امضای قرارداد

همکاران ما مدارک شما را بررسی می‌کنند و در صورت تایید برای ادامه‌ی مراحل، از طریق تماس تلفنی یا پیامک به شما اطلاع می‌دهند. شما کافیست چک را طبق توضیحاتی که به شما خواهند داد، تکمیل کرده و زمان و مکان مراجعه‌ی نماینده‌ی ما را انتخاب کنید. در این مراجعه، قرار داد را امضا می‌کنید و چک را تحویل می‌دهید.

خرید اعتباری

پس از تایید، اعتبار به حساب شما اضافه می‌شود. کافیست هنگام خرید از فروشگا‌ه‌های همکار در قسمت پرداخت، درگاه خرید اقساطی را انتخاب کنید. پرداخت اقساط شما طبق طرحی که خودتان انتخاب کرده‌اید، شروع می‌شود.

logo-samandehi