Register-Code

ماکان سرویس همیشه در تلاش بوده که در عرصه مکانیزه شدن خدمات و سرویس‌های خود سیر صعودی داشته باشه تا بتونه با خدمت نوین خود مشکلاتی که در حالت سنتی می‌باشند را پیدا و یک راه حل مدرن برای اون پیدا کنه. از این رو با بررسی‌های دقیقی که انجام شدش، تیم فنی متوجه مشکلاتی در صدور کارت‌های گارانتی سنتی که در آن تمامی مشخصات از جمله، چاپ برچسب‌ها، امکان مخدوش شدن کد فعالسازی به علت حذف اسکرچ روی آن و … که سبب شده بود کاربران دچار مشکلات زیاد شوند.
از این رو ماکان سرویس اقدام به طراحی و اجرای سامانه ثبت خدمات و دریافت کد فعالسازی به صورت آنلاین نموده تا کاربران با خیالی آسوده بتوانند کد فعالسازی خود را دریافت کنند. همچنین این سامانه این امکان را فراهم نموده تا با ورود مجدد و درخواست نمایش دوباره کد فعالسازی، کد برای کاربر به صورت نامحدود نمایش داده شود.

مراحل دریافت کد فعالسازی

ورود به سامانه

Register-step-1

در مرحله اول، وارد وب سایت https://services.hamrahmacan.com می شوید. و سپس بر روی گزینه ثبت نام کلیک می کنید.

ثبت نام در سامانه

Register-step-2

در مرحله دوم، کلیه اطلاعات درخواست شده را با دقت و به طور صحیح وارد کنید
توجه داشته باشید که این اطلاعات به صورت کاملا محرمانه در سامانه صبت خواهد شد. همچنین برای پیگیری‌های آتی، این اطلاعات مورد نیاز بوده و خدمات گارانتی، ثبت نهایی محصول و … فقط برای دارنده این حساب کاربری منظور می‌گردد.
در نظر داشته باشید این سامانه به سامانه ثبت احوال، متصل بوده و اطلاعات بایستی با هم تطابق داشته باشند.

نمایش محصولات و ثبت محصول

Register-step-3

پس از ورود به سامانه، گزینه سوابق محصول برای شما نمایش داده می شود. چنانچه محصولی را از قبل موجود داشته باشید، در این بخش نمایش می‌دهد. در غیر این صورت، بایستی بر روی گزینه ثبت محصول کلیک کرده تا بتوانید دستگاه جدید خود را ثبت و کد فعالسازی را دریافت کنید.

ثبت محصول جدید

Register-step-4

کافیست برای ثبت محصول خود کد IMEI تلفن همراه خود و یا شماره سریال دستگاه خود را وارد کنید و گزینه ثبت را بزنید. پس از آن برای شما یک پنجره باز خواهد شد که اطلاعات محصول خریداری شده نمایش داده می شود. گزینه ثبت را کلیک کرده و تایید نهایی را بزنید.

دریافت کد فعالسازی ( برای تلفن های همراه )

Register-step-5

پس از ثبت محصول مورد نظر، در لیست سوابق محصول می‌توانید محصول ثبت شده خود را مشاهده کنید. برای دریافت کد فعالسازی، کافیست بر روی گزینه کد فعالسازی کلیک کرده تا کد فعالسازی تلفن همراه برای شما نمایش داده شود. پس از نمایش کد فعالسازی، می توانید با توجه به این آموزش، دستگاه تلفن همراه خود را در سامانه همتا ثبت و رجیستر کنید.