logo-hamrah-macan

بررسی دقیق دستگاه تصفیه‌کننده هوا شیائومی مدل Mi Purifier 3H

SMART-TAG

معرفی و بررسی دقیق دستگاه تصفیه‌کننده هوا شیائومی مدل Mi Purifier 3H

 

آیا می‌خواهید هر روز از هوای پاک و بی‌آلاینده محیط خانه خود لذت ببرید؟

اکنون این فرصت برای شما پیش‌آمده تا با پرداخت کمترین مقدار دستگاه تصفیه Mi Purifier 3H را تهیه کنید و هوای پاک را برای افراد خانواده به ارمغان بیاورید.

این دستگاه طوری طراحی شده تا از همه افراد در تمام سنین محافظت کند زیرا قادر است بیشتر ذرات ایجاد کننده آلرژی و آلودگی را در خود جذب کند.

این دستگاه که برای اتاق‌های تا ۴۵ مترمربع طراحی شده است و به لطف صفحه لمسی و قدرت آن، حداکثر راحتی را با یک کنترل بسیار ساده به شما ارائه می‌دهد. تصفیه‌کننده هوا شیائومی مدل Mi Purifier 3H  یکی از قوی‌ترین و بی‌سر و صدا ترین تصفیه‌کننده‌های موجود در بازار است.

 

purifier

طراحی تصفیه‌کننده هوا شیائومی مدل Mi Purifier 3H

طول و عرض این محصول ۲۴ سانتی‌متر است و نیم متر ارتفاع دارد. رنگ سفید مات این دستگاه به کاربران این امکان را می‌دهد تا آن را هرجایی که تمایل دارند قرار بدهند زیرا رنگ خاص این دستگاه با همه رنگ‌ها هارمونی دارد. فن این دستگاه تصفیه هوا نباید در محیط سربسته قرار بگیرد و لیزر تشخیص آلودگی هوا هم پشت دستگاه قرار دارد.

 

puri

 

purii

فیلتر Xiaomi Mi Purifier 3H

فیلتری که چینی‌ها در این دستگاه استفاده کرده‌اند فیلتر هپا ( HEPA ) یا فیلتر هوا با بازدهی بالا است که ۹۹۹۵ درصد از آلاینده‌ها با قطر بیش از ۰.۳ میکرون  را تصفیه می‌کند. این دستگاه  کیفیت هوا را بر اساس PM 2.5  نشان می‌دهد که بیانگر میکروگرم ذرات کوچک تر از ۲۵ میکرون در هر مترمکعب هوا است.

این فیلتر دارای ۳ سطح متفاوت است. لایه اول این فیلتر ذرات درشت مانند مو و گرد و خاک را جذب می‌کند و لایه دوم ذرات کوچکتر مانند دوده‌های سیگار و لایه سوم فرمالدهید را جذب می‌کند.

نحوه کنترل Xiaomi Mi Purifier 3H

شما قادر هستید به طرق مختلف دستگاه تصفیه هوا Mi Purifier 3H را تنظیم و کنترل کنید. هم میتوانید با لمس نمایشگردایره‌ای شکل  OLED که روی قسمت جلویی دستگاه قرار دارد دستگاه را روشن و آن را تنظیم کنید و هم می‌توانید دستگاه را با استفاده از برنامه Mi Home به گوشی موبایل خود متصل کنید و از طریق گوشی دستگاه تصفیه هوا را کنترل کنید.

این برنامه همچنان دستگاه را با گوکل هوم و الکسا سازگار می کند، یعنی بدون هیچ مشکلی آن را به صورت صوتی نیز می‌توانید کنترل کنید.

 

فن  دستگاه تصفیه‌کننده هوا شیائومی مدل Mi Purifier 3H

با استفاده از دریچه‌ هوای بزرگ، این دستگاه می‌تواند ۳۸۰ متر مکعب هوا پاک  را در فضایی به اندازه ۴۵ مترمربع در هر ساعت تولید کند. این دستگاه به طور هوشمند تشخیص می‌دهد که فن باید با چه سرعتی بچرخد مثلا هنگام آشپزی متوجه افزایش صدا و سرعت فن می‌شوید.

 

 

 

logo-samandehi