Red-Logo

نصب گوگل اپ روی گوشی هواوی

Install-Google-App-on-Huawei-Phone

تحریم هواوی توسط آمریکا، مشکلاتی رو برای این کمپانی چینی به وجود آورده، یکی از آنها، در دسترس نبودن بنامه های اصلی گوگل است که در این صورت، کاربر برای نصب اپلیکیشن ها، با مشکل مواجه میشه!! اگر می خواهید چگونگی نصب گوگل اپ روی گوشی هواوی رو بدونید با این مقاله همراه شوید. 🙂

Googlefier به شما امکان می دهد برنامه های Google را به راحتی در دستگاه های Huawei نصب کنید

ممنوعیت گوگل که توسط دولت آمریکا برای هواوی وضع شده است، باعث شده است که تجارت تلفن های غول پیکر چین یکبار در حال شکوفایی باشد ، زیرا سخت افزار گوشی های هوشمند هواوی ممکن است بدون دسترسی به برنامه های اصلی خدمات تلفن همراه Google مانند YouTube و Google باشد. Drive استفاده از نرم افزار تلفن را برای بسیاری از مردم خارج از سرزمین اصلی چین بسیار سخت کرده است.

با این حال، هنوز طرفداران محصولات این کمپانی، به خرید گوشی هواوی علاقه مند هستند.

در حالی که چند روش برای نصب GMS در دستگاه های هواوی وجود دارد، همه روش هایی که تا کنون منتشر شده است برای کاربران عادی، بسیار پیچیده است و در نتیجه موفقیتی حاصل نمی شود. اینجاست که برنامه Googlefier وارد می شود.

Googlefier در اصل یک نصب کننده غیر رسمی GMS از XDA Senior Member bender_007 است که قبلاً به دلیل کار خود در پروژه AutoRec برای گوشی های LG شناخته شده است. دستورالعمل های گام به گام آسان برای نصب برنامه های GMS و Google در دستگاه های Huawei شما بدون نیاز به اتصال دستگاه به رایانه (به شرط اینکه دستگاه بر روی EMUI 10 کار کند) آسان است.

با این حال، هواوی اخیراً به روز رسانی EMUI 11 را به دستگاه های خود اعمال کرده است. بنابراین اگر دستگاه Huawei شما قبلاً به روز شده است، باید از EMUI 10 استفاده کنید تا از Googlefier استفاده کنید. برای بازگشت مجدد، باید یک رایانه ویندوزی داشته باشید؛ اما خود این فرآیند پیچیده نیست. ما در چند پاراگراف بعدی شما را راهنمایی خواهیم کرد.

اگر دستگاه Huawei شما هنوز EMUI 10 را اجرا می کند، کافی است APK را بارگیری کرده و آن را بر روی دستگاه Huawei خود نصب کنید. پس از نصب، تمام مجوزهای لازم را به برنامه بدهید و سپس مراحل دریافت شده را برای دریافت GMS در تلفن خود دنبال کنید.

بازگشت به EMUI 10 از EMUI 11

اولین کاری که باید انجام دهید بک آپ گرفتن از تلفن است زیرا بازگشت به EMUI 10 همه چیز را از آن پاک می کند. پس از انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید. همچنین توجه داشته باشید که این روش با Huawei Mate X2 که نرم افزار آن قابل برگشت نیست کار نمی کند.

 • نرم افزار Huawei HiSuite را برای رایانه Windows خود از وب سایت Huawei بارگیری کنید. (حتی اگر HiSuite در مک موجود باشد، این نسخه اجازه بازگشت نرم افزار را نمی دهد)
 • به اتصالات USB از طریق HDB اجازه دهید، برای این کار به تنظیمات> امنیت> تنظیمات بیشتر> بروید، سپس ضامن HDB را روشن کنید.
 • دستگاه Huawei خود را از طریق کابل USB به کامپیوتر خود وصل کنید.
 • گزینه “انتقال فایل” را انتخاب کنید. (Transfer Files)
 • اجازه های درخواست شده را تأیید کنید.
 • HiSuite برای تأیید همگام سازی یک کد تأیید درخواست می کند، که بلافاصله پس از اتصال تلفن به صفحه دستگاه Huawei شما، به نمایش درمی آید.
 • در صفحه اصلی HiSuite، روی دکمه “Update” ضربه بزنید.
 • سپس روی دکمه “Switch to other version” ضربه بزنید.
 • روی “بازیابی” ضربه بزنید. (Restore)
 • روی “برگشت به عقب” ضربه بزنید. (Roll Back)
 • بسته به اتصال به اینترنت و زمان روز، روند برگشت مجدد می تواند از ۲۰ دقیقه تا ۴۵ دقیقه طول بکشد. پس از اتمام کار، دستگاه Huawei شما راه اندازی مجدد می شود و پس از راه اندازی مجدد، به EMUI 10 باز می گردید.

[/vc_column_text][woodmart_gallery images=”13278,13277,13276,13275″ view=”carousel” spacing=”0″ slides_per_view=”4″ autoplay=”no” hide_pagination_control=”no” hide_prev_next_buttons=”no” wrap=”no” center_mode=”no” caption=”0″ lazy_loading=”no” scroll_carousel_init=”no”][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

نصب گوگل اپ روی گوشی هواوی

در طول مراحل نصب، Googlefier ابتدا برنامه پشتیبان فعلی شما را جایگزین کرده و LZPlay را بازیابی می کند، که برنامه و روش نصب GMS است که پس از راه اندازی Mate 30 منتشر شد. پس از اتمام این کار، Googlefier خدمات اولیه را بر روی دستگاه شما نصب می کند. برای این کار، باید دستورالعمل های نمایش داده شده روی صفحه را دنبال کنید.

پس از انجام هر پنج مرحله، می توانید Google Play Store و سایر برنامه های Google را در دستگاه خود نصب کرده و سپس وارد حساب Google خود شوید. کل فرآیند حدود ۵-۷ دقیقه طول می کشد و اگر دستورالعمل ها را به درستی دنبال کنید، نباید خطایی دریافت کنید.

 • برای دانلود و نصب Googlefier، برروی کلمه ضربه بزنید.
Googlefier را روی Huawei P40 Pro و Huawei MatePad Pro با EMUI 10 آزمایش کردیم و پس از طی کردن مراحل، به نتیجه دلخواه رسیدیم.

در صورتی که قبلاً با روش دیگری Google Apps را روی دستگاه خود نصب کرده اید، پیشنهاد می کنیم دستگاه را ری ست کنید و از ابتدا با Googlefier شروع کنید. این امر باعث می شود تا در حین نصب با هیچ گونه خطایی روبرو نشوید. شایان ذکر است که این برنامه همچنین دارای ویژگی است که به راحتی به شما امکان می دهد همه این تغییرات را لغو کرده و دستگاه Huawei خود را به حالت قبل از GMS بازگردانید.

منبع: سایت xda-developers[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]